AUTOFÓLIE

FOLIE NA OKENNÍ SKLA AUTOMOBILŮ

V souvislosti se změnou legislativních podmínek, které upravují nároky na okenní skla motorových vozidel, a to konkrétně jejich světelnou propustnost (zák. 56/2001 Sb. a vyhl. MDS CR 301/2001) požádala firma Middex Agency s.r.o., která je pro Českou republiku jediným a výhradním dovozcem fólií na sklo, které nesou značku LLUMAR, Zkušebnu silničních motorových vozidel (ta je autorizovanou osobou č. 213), aby provedla zkoušky, které by ověřily, potvrdily a schválily patřičnou technickou způsobilost fólií na sklo LLUMAR, které jsou určeny k použití na bočních a zadních sklech motorových vozidel. Zkušebna silničních motorových vozidel ověřila, potvrdila a schválila všechny nárokované kvality výrobku, to znamená především světelnou propustnost a dále mechanickou pevnost, odolnost proti otěru a rozlišování barev světelných signálů. Úspěšný výsledek náročných zkoušek zajistil fóliím LLUMAR vydání atestu, který byl vystaven Ministerstvem dopravy a spojů ČR pod číslem 2755.
 
Automobilové fólie na sklo LLUMAR byly vyvinuty pro náročné podmínky použití na prosklených plochách automobilů.
Automobilové fólie na sklo LLUMAR  jsou vyráběny speciální patentovanou technologií. Automobilové folie na sklo LLUMAR mají mimořádně odolnou povrchovou ochrannou vrstvu SR proti mechanickému poškození,  která je více než dvojnásobně odolná ve srovnání s jakoukoliv jinou značkovou fólií na sklo.
Automobilové fólie na sklo LLUMAR  používají vrstvu kvalitního lepu HPR, která zaručuje dokonalou pevnost spojení se sklem ve všech klimatických podmínkách. Na této automobilové fólii se netvoří nežádoucí bubliny a praskliny. 
Automobilové fólie na sklo LLUMAR jsou vyráběny výhradně s použitím ultračistého polyesteru. 
Automobilové fólie na sklo LLUMAR jsou zhotovovány nejmodernějšími technologiemi metalizování. Tato technologie -  sputtering -  zabezpečuje absolutní barevnou stálost fólie na skle po celou dobu její životnosti.
Automobilové folie na sklo LLUMAR zaručují ochranu proti UV záření. Ta je zabezpečena použitím inhibitorů UV záření jak v lepu, tak ve hmotě okenní folie. Levnější typy fólií používají tyto inhibitory pouze v lepidlu, kterým je folie připevněna na sklo. Technologie použití inhibitorů UV záření jak v lepu, tak ve hmotě prodlužuje životnost automobilových fólií na sklo LLUMAR a zajišťuje mnohem větší stabilitu barev.
Automobilové fólie na sklo LLUMAR se instalují na vnitřní stranu oken automobilů.

Výhody automobilových fólií na sklo LLUMAR oproti běžně používaným automobilovým foliím:
LLUMAR Běžné fólie
Mají UV absorbéry, které zajišťují barevnou stáálost fólií a jejích dlouhou životnost. Nemají UV absorbéry. Fólie ztrácejí svou původní barvu a jejich životnost je krátká.
Mají barvivo a inhibitory UV záření přímo ve hmotě okenní fólie. Mají barvivo jen v lepící vrstvě. Tato vrstva se může narušit již při instalaci.
Mají vrstvu SR odoulnou proti otěru. Nemají vrstvu SR odolnou proti otěru. Takové fólie se mohou snadno poškrábat.
Jsou vyrobené z ultračistého polyesteru. Tento materiál zaručuje nezkreslený průhled skly a při jeho použití nehrozí vznik bublin po instalaci. Ulračistý polyester zaručuje barevnou stálost fólie a její dlouhou životnost. Jsou vyrobené z jiného materiálu, než je ultračistý polyester. Takové folie nezaručují nezkreslený průhled polepenými skly a mají minimální barevnou stálost a životnost. Při instalaci hrozí vznik bublin.
 
Vyplňte formulář

Po vyplnění vám obratem zašleme cenovou nabídku

0 + 6 =