O nás

Značka LLumar, to je symbol tradice a kvality. Na českém trhu jsou fólie na sklo, které nesou značku LLumar, přítomny už 15 let.

Fólie LLumar vyrábí firma Solutia Europe SPRL/BVBA, která je jedním z nejvýznamnější světovým podnikem působícím v oblasti v oblasti fólií na sklo – fólií protislunečních, bezpečnostních, ochranných i automobilových.

Solutia Europe SPRL/BVBA je dceřiná společnost EASTMAN CHEMICAL COMPANY - zabývající se globálním výrobou a prodejem chemických látek, vláken a plastů.

Firma Solutia Europe je největším výrobcem fólií na sklo na světě a nabízí svým zákazníkům nejvíce typů a druhů okenních fólií ze všech světových výrobců podnikajících v tomto oboru.

Solutia Europe je jediná světová firma, která realizuje veškerý výzkum a vývoj a všechny technologické činnosti při výrobě fólií na sklo výhradně z vlastních zdrojů a vlastními silami. Výsledkem této plné integrace je světové prvenství v kvalitě a zároveň nízké výrobní náklady.
Solutia Europe jako jediná firma na světě, díky špičkové úrovni výroby, dokáže vkládat inhibitory UV záření přímo do hmoty fólie na sklo, nikoliv jen do vrstvy lepu, a její fólie mají proto mnohem větší životnost a jejich barvy nevyblédají.

Firma Solutia Europe vyvinula pro své fólie na sklo unikátní vrstvu, která zabraňuje poškození jejich povrchu. Fólie od Solutia Europe odolávají poškrábání i jinému mechanickému poškození mnohonásobně více než fólie vyráběné ostatními výrobci, což prokazují zkušební testy v nezávislých laboratořích.

Solutia Europe je firma, která neustále investuje do výzkumu a vývoje a je absolutní špičkou světového vývoje v oboru. Fólie na sklo od Solutia Europe mají technické parametry, které předčí všechny ostatní výrobce působící v této oblasti.

Solutia Europe je nositelem certifikátu kvality ISO9001.

Vyplňte formulář

Po vyplnění vám obratem zašleme cenovou nabídku

0 + 8 =