PROTISLUNEČNÍ FÓLIE

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE VNITŘNÍ

Základním posláním reflexních protislunečních okenních fólií je ochrana proti slunečnímu záření.

Reflexní protisluneční okenní fólie zabraňují nejvíce ze všech okenních fólií pronikání tepelné sluneční energie do objektu. 
V naší nabídce jsou reprezentovány typy reflexních protislunečních okenních fólií se zabarvením zlato, stříbro a bronz a světelnou propustností cca 10 až 50 %. 
Reflexní protisluneční okenní fólie jsou v naší nabídce reprezentovány typy RN07GSRHPR, R15BSRHPR, R15GOSRHPR, R20SRHPR, R35SRHPR, R50SRHPR.
 
Semireflexní fólie jsou nejkvalitnější okenní fólie.
Semireflexní fólie mají odrazovou vrstvu vytvořenu nastřelováním iontů do polyesteru v inertním prostředí. Touto metodou se u semireflexních fólií dosahuje řádově vyšší rovnoměrnost pokrytí kovem než u technologie napařování, používané u běžných reflexních fólií.
Semireflexní fólie nabízejí vysoký odraz tepla, ale bez výrazného zrcadlového efektu, jako u tradiční reflexní metalizované fólie na sklo. Semireflexní fólie umožňují maximální snížení zrcadlového efektu.
Semireflexní fólie vynikají schopností maximálně  potlačit  průnik tepla do objektu, a to při vysoké propustnosti světla. 
Semireflexní fólie mají dlouhou životnost a barevnou stabilitu.
 

PROTISLUNEČNÍ FÓLIE VENKOVNÍ

Venkovní protisluneční folie jsou určeny pro zasklení o více vrstvách - izolační dvojskla a trojskla, která mohou zvýšeným teplotním namáháním praskat. Dále jsou tyto fólie určeny pro skleněné plochy, které jsou špatně dostupné z vniřtní strany.

Externí folie na okna mají speciální úpravu povrchu, která prodlužuje jejich životnost na nechráněných venkovních plochách.
V naší nabídce jsou reprezentovány typy externích fólií na okna v několika barevných odstínech se světelnou propustností cca 10 až 30 %.
Externí fólie na okna jsou v naší nabídce reprezentovány typy RHE20SIERHPR, RHE35SIERHPR, RHE50SIERHPR, RK20SIHPR, V14ERHPR, NHE1020ERHPR, NHE1035ERHPR a NHE1035SBESHPR. 
Externí folie na okna RK20SI je fólie s vrstvou kynaru a s prodlouženou zárukou na 10 let.
Externí folie na okna sputtered NHE1020ERHPR, NHE1035ERHPR a NHE1035SBERHPR mají vrstvu odolnou proti otěru vyvinutou speciálně pro venkovní fólie (ER). Tyto typy externích fólií na okna zaručují vysoké potlačení průniku tepelné energie do objektu, a to při velmi příznivé světelné propustnosti.
 
Vyplňte formulář

Po vyplnění vám obratem zašleme cenovou nabídku

5 + 3 =