SPECIÁLNÍ UV OKENNÍ FÓLIE

Speciální UV okenní fólie umožňují vysokou průzračnost a nezkreslený průhled.
Hlavním posláním okenních UV fólií je maximalizovat odraz UV paprsků.
 
Speciální UV okenní fólie jsou často také označovány jako MUZEUM FILM. 
Nezkreslený průhled,  který speciální UV okenní fólie umožňuje, se totiž uplatní zejména při pozorování předmětů vystavených ve vitrínách  muzeí nebo při čtení zapaspartovaných starých tisků v muzeích a galeriích.
Speciální UV okenní fólie je díky své schopnosti vysokého potlačení UV záření ideálně vhodná k ochraně předmětů před vyblednutím a zničením.
Speciální UV okenní fólie určená pro muzea, galerie i pro soukromé sbírky je  v našem vzorníku je označena jako  UVCLSRHPR.
 
Speciální UV okenní fólie se dobře uplatní také ve výkladních skříních, kde je upřednostňováno nezkreslené pozorování tvarů a barev zboží. 
Speciální UV okenní fólie určená pro výkladní skříně kromě omezení průniku UV záření omezuje průchod tepelné sluneční energie i viditelného světla, což jsou faktory, které se na vyblednutí barev výrazně podílejí. Zcela zabránit změně barev zboží ve výkladní skříni ale není možné, spolupůsobí zde řada dalších vlivů, například vzdušná vlhkost, teplota v objektu, struktura materiálu i kvalita samotných barev vystavených předmětů.
Speciální UV okenní fólie pro výkladní skříně, nereflexní fólie s jemným kouřovým nádechem, je  v našem vzorníku je označena jako NR70G SR HPR.
Vyplňte formulář

Po vyplnění vám obratem zašleme cenovou nabídku

9 + 8 =